Popis
Doprava/Předání
Nabízím v aukci pár značkových hrníčků SonyEricsson. Kvalitní materiál, jemné a decentní logo, příjemný design.
Doprava/Předání
Osobně v JH, nebo možno zaslat nebo někde nechat k vyzvednutí.
« Zpět
2800