Aukce

Nabízíte unikátní věc či omezené množství s nejistou cenou? Vydražte svou nabídku za nejvyšší možnou cenu v daný okamžik!

Aukce

Výpis:

Hledat:

PanStreet.cz Doporučuje:

Pár Hrníčků
Popis

Nabízím v aukci pár značkových hrníčků SonyEricsson. Kvalitní materiál, jemné a decentní logo, příjemný design.

Doprava/Předání

Osobně v JH, nebo možno zaslat nebo někde nechat k vyzvednutí.

Vyvolávací cena: 10 Kč

Aktuální cena: 10 Kč

Prozatím nikdo nepřihodil

Dražebník - vypisovatel aukce:

« Zpět
2782